Poštovana,
Od skoro mi se pojavilo
brujanje u ušima kad hoću da spavam i u ležećem položaju se sve više povećava uz
suzenje u očima lečim se od visokog pritiska a nekad uopšte nemam visok pritisak kad počne brujanje u ušima ne znam šta je to kao i kako nastaje i zbog čega pa bih Vas zamolila ako možda znate da mi odgovorite.
Hvala unapred.
Poštovana,
Potrebno je uraditi
ispitivanje sluha i ravnoteže kod audiologa, slikati na rtg vratnu kičmu, krvna slika, lipidni status, biohemijske analize krvi, ultrazvuk krvnih sudova glave i vrata i eventualno neurološki i internistički pregled.
Pozdrav
Pitanje broj: #34140
Od skoro mi se pojavilo brujanje u ušima kad hoću da spavam i u ležećem položaju se sve više povećava uz suzenje u očima lečim se od visokog pritiska a nekad uopšte nemam visok pritisak kad počne brujanje u ušima ne znam šta je to kao i kako nastaje i zbog čega pa bih Vas zamolila ako možda znate da mi odgovorite.
Hvala unapred.
Potrebno je uraditi ispitivanje sluha i ravnoteže kod audiologa, slikati na rtg vratnu kičmu, krvna slika, lipidni status, biohemijske analize krvi, ultrazvuk krvnih sudova glave i vrata i eventualno neurološki i internistički pregled.
Pozdrav
Pregledajte odgovore po oblastima