Poštovani,
    moj otac je pre dve godine operisao jednjak i glasne žice zbog tumora. Posle operacije imao je terapije zračenjem. Pre nekoliko dana pojavila mu se neka žlezda na vratu u blizini štitne žlezde. Ultrazvučni nalaz kaže ovako: "Štitne žlezde urednih dijametara i ehostrukture. Levo duž jugularnog lanca tri nodusa, dva po 7mm i jedan 10mm. Leva submandibularna žlezda uvećana, ehoheterogena. Desna submandibularna i obe parotidne urednih ehoprikaza " .
    Molim Vas da mi objasnite šta ovaj nalaz znači, pošto se plašim da nije u pitanju rak štitne žlezde.
    Unapred hvala