Moje pitanje je upućeno Orl lekaru.
    Zadnje 2 godine imam vrtoglavice. To su mi pripisivali da je to na nervnoj bazi pa su mi dali razne anksiolitike ali bez uspeha.
    Prošle godine u ovo vreme su mi radili test na vertigo i rezultat je u redu. U međuvremenu meni je strašno počelo da šušti u ušima . Radili su mi audiometriju i timpanometriju. Ustanovili su da ja imam oslabljen sluh tj. otosklerozu. Opet u međuvremenu sam u Nišu uradila test aep. i tu mi je ustanovljeno da je na desnom uvu otišao slušni živac i otoskleroza a levo uvo ima samo otosklerozu . Prepisali su mi Vestibo 8mg i Tanakan po3x na dan.  Pijem ga već 2 meseca i ništa mi nije bolje. I dalje imam vrtoglavice i šuštanja u ušima. Tačno je to da mi stvara nervozu pa su mi uključili i rRvotril 3x1/4, kažu da on hoće da ublazž te vrtoglavice i antidepresiv Ludiomil zbog straha jer su mi pominjali operaciju ušiju.
    Molim Vas da mi odgovorite, šta Vi mislite o svemu ovome i date mi Vaš savet
    Hvala puno
    Goca ts.