Poštovani, već šest dana imam zadnje krvarenje iz nosa sa desne strane a osim toga nemam nikakvih drugih simptoma. Rezultati krvne slike i crp su u redu. Sta bi to moglo da bude obzirom da toliko dugo traje?
ORL je pokušao nekim ogledalcetom da pogleda šta se dešava u zadnjem delu ali nisam mogla da izdržim jer dobijam nagon za povraćanjem tako da dr nije mogao da vidi ništa. Da li postoji neki alternativni pregled?
Pitanje broj: #243520
Poštovani, već šest dana imam zadnje krvarenje iz nosa sa desne strane a osim toga nemam nikakvih drugih simptoma. Rezultati krvne slike i crp su u redu. Sta bi to moglo da bude obzirom da toliko dugo traje? ORL je pokušao nekim ogledalcetom da pogleda šta se dešava u zadnjem delu ali nisam mogla da izdržim jer dobijam nagon za povraćanjem tako da dr nije mogao da vidi ništa. Da li postoji neki alternativni pregled?
Odgovoreno: 25. 08. 2025.Pregled u lokalnoj ili opstoj anesteziji.
Pregledajte odgovore po oblastima