Postovani. Ćerka 16 god ima "gole pečate" na jeziku, kazem gole jer je tu koza bila crvena, zatim je izbledela tokom nekog vremena. Neko kaze da je to Geografski jezik neko da je do manjka gvozdja sto nije jer je gvozdje u redu. Nema nista drigo u usnoj duplji sem tih okruglastih glatkih pečata.. Tokom zadnja 2, 5meseca ima alergiju na telu , sitne bobice za koju ni nakon 3 meseca ne znaju sta je, pa se zagovara priča da je mozda Skabitis... Promenili smo 4 terapije. Sta naposletku da mislim, a niko nam ne kaze da se to proveri nekom metodom, brisom ili stetoskopom. Nisu načisto da jeste ali ne znaju ni sta je ako nije to.. Imam 10 različitih misljenja i terapija. Počinjem da mislim da je zdravstvo otišlo dodjavola. Ukratko, sta moze biti mom detetu? Bojim se da nije neko oboljenje a da to niko ne orepoznaje

    Odgovoreno: 01. 05. 2024.

Komentari na pitanje: #225748

    • Branka Pesic 01. 05. 2024.

      Dostavljam sliku mog problema iz predhodnog pitanja za moguć Geografski jezik i tačkice po telu za koje se misli da je u narodu poznata "šuga".