Poštovani, već mesecima imam bolove u maksilarnim sinusima, glavobolje i blage vrtoglavice kad savijem glavu napred. Inače sam alergična i koristim Demista sprej. Od malih nogu imam problem sa sinusima, česte upale, ali u poslednje vreme i ove blage vetoglavice. Neurološki nalaz je uredan, a rtg snimak je pokazao laku devijaciju nosnog septuma u levo, zadebljanu nosnu sluznicu i lako nehomogeno smanjenu transperenciju maksilarnog sinusa. Zanima me značenje rtg snimka i preporuka za dalje. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 30. 04. 2024.

Komentari na pitanje: #225710

    • Milica Popovic 30. 04. 2024.

      Doktorka, hvala Vam na odgovoru! A šta znači smanjena transparencija?