Поштовани, дете има 6 година, слинави од друге године, користи спрејеве за нос стално, антибиотике није пила дуже време, јер нема проблем са грлом, доктори нам кажу да је потребно урадити операцију трећег крајника, међутим она се жали на болове у чеоном делу и боли је често обрва, данас јој се појавила модрица на капку левог ока, не боли је на додир. Можда је у питању синус, хтела сам да Вас замолим да ми кажете шта би то могло бити и од колико година је дозвољено снимање синуса ?

    Поздрав и хвала Вам унапред на одговору!

    Odgovoreno: 21. 04. 2024.

Komentari na pitanje: #225405

    • Хвала Вам најлепше на одговору. Још једно питање, да ли преглед треба да буде од стране ОРЛ доктора или од стране педијатра ?