Postovani, primetila sam pre dva meseca izraslinu koja sa nalazi na zadnjoj strani desnog krajnika, velicine i oblika je kao zrno pirinča, iste je boje kao ostali deo krajnika, od malena sam imala ceste upale. Planiram da idem na ORL pregled i operaciju krajnika koja mi je predlozena, do tada molim Vas za misljenje jer sam jako zabrinuta.

    Odgovoreno: 17. 03. 2023.

Komentari na pitanje: #209548

    • Aleksandra Gajić 17. 03. 2023.

      Hvala Vam na brzom odgovoru. Izvinite, da li mozete samo da mi kazete da li je ova izraslina razlog za brigu, sta je u pitanju? Hvala Jos jednom