Postovanje. Molim vas, za misljenje tj.tumacenje nalaza ultrazvuka vrata tj.mekog tkiva. U pitanju je ultrazvuk mog oca, operisan je 2019., odstranjen mu je grkljan zbog karcinoma glasne zice, ima traheostomu. Krvna slika je odlicna, apetit takodje, kanila in situ, dobro dise na nju. Nije nikada isao na zracenje, ni na hemioterapiju. Na kontroli danas su ga prilicno prepali, zbog ovog nalaza koji prilazem, pa eto, zanima me jos necije misljenje, do sledece kontrole, koja je za dva meseca.

    Odgovoreno: 01. 03. 2023.

Komentari na pitanje: #208857

    • Postovanje. Molim vas, za misljenje tj.tumacenje nalaza ultrazvuka vrata tj.mekog tkiva. U pitanju je ultrazvuk mog oca, operisan je 2019., odstranjen mu je grkljan zbog karcinoma glasne zice, ima traheostomu. Krvna slika je odlicna, apetit takodje, kanila in situ, dobro dise na nju. Nije nikada isao na zracenje, ni na hemioterapiju. Na kontroli danas su ga prilicno prepali, zbog ovog nalaza  pa me zanima jos necije misljenje, do sledece kontrole, koja je za dva meseca.