Поштовање...питање није за мене али ме занима Ваше мишљење.Пријатељ је добио инфекцију левог уха пре 2месеца.Прво му је др прописао неке капи које му нису помогле,затим друге 2 бочице искористио,такође није било ефекта а потом му је прописао антибиотик,(панцеф) који је попио али и даље ништа боље није,чак му се појавио и оток а највише га боли кад спава на левој страни.Тренутно пије напроксен од 375 мг два пута дневно,оптиум Б комплекс и Нолпазу...Све је радио како му је др рекао и ништа не помаже,сад га је упутио неурологу али кад је имао заказано др се није појавио.Хвала унапред.

    Odgovoreno: 05. 02. 2023.

Komentari na pitanje: #207882

    • Горица Ш. 05. 02. 2023.

      Наравно али како то да му није ништа помогло? Хвала на одг у сваком случају.