Imam zujanje u desnom uhu već 7 dana. Bio sam kod druga na rođendanu gdje je bila jaka muzika bio sam baš okrenut sa desnim uhom prema zvučnicima. Kada sam izašao nakon 4h sve je bilo normalno idući dan samo je nešto pištalo u uhu i tako 7 dana. Budu mi na primjer: po ljetu hladne ruke možda imam slabu cirkulaciju. Imam tek 18 godina, kao mali sam imao upalu uha curilo je iz njega koliko sam siguran desno je. Imate li kakav lijek preporučiti za ovo jer sa ovim na spavanje je NEMOGUĆE. Hvala vam unaprijed.

    Odgovoreno: 16. 01. 2023.

Komentari na pitanje: #206980

    • Izvinjavam se opet ja pišem problem je što ne znam da li mi zuji u glavi ili uhu. Hvala