Poštovanje potreban mi je savet. Zadnjih par godina izbacujem gnojne čepiće iz grla. Od prilike na 2-3 nedelje izbacim po par malih grumenčića gnoja. Ranije mi se dešavalo da izbacim i komadiće kamenca. Nije mi grlo crveno i upaljeno, nemam problema sa gutanjem. Jednom u godinu ili dve dana da sam lakše prehladjen. Šta bi moglo da bude uzrok te pojave i šta mi savetuje te? Srdačan pozdrav Goran Naskov

    Odgovoreno: 27. 12. 2022.

Komentari na pitanje: #206302

    • Naskov ravka 27. 12. 2022.

      Hahahahahaha...moram malo da se nasmejem. Ja nisam u sedmoj deceniji ja imam 39 godina. Meni iskreno taj gnoj ne predstavlja neki veliki problem i krajnici kao takvi. Da li može da ima nekih većih posledica? Hvala