Šta znači kada na rtg PNŠ piše ovo? Izražena rotacija u desno, Relativno simetrična transparencija prikazanih pnš.

    Imam problem da mi je nos suv iako ga ispiram sa fizioloskim rastv. i kapima dexamethason-neomycim... Guši me ovo stanje , kao da mi ide sve pozadi jer nmg kroz nos ništa da izduvam sem suvog sekreta koji je crvene ( krvave ) boje... Umaram se brzo, steže me na grudi, nisam u stanju da idem nigde...Može pomoć?