Poštovani, nakon upale zubnog mesa i terapije Klavocinom, pocela mi se skupljati slina gusta i grlu i javio se neki strah od gušenja hranom. Bio sam kod ORL i sve je sasvim uredno, žlijezde slinovnice uredne, palpatorno grlo sve uredno, larinks i hipofarinks uredno znaci sve tip top. Jel moguce da slina bude gusca od stresa ili da je to sve psihicki? Najcesce se to desava ujutro te moram naglasiti kako imam problema s anksioznosti vec neko vrijeme.

    Hvala Vam unaprijed na odgovoru i ispricavam se na dugackom pismu. Pozdrav!