Poštovani, Danas je doktor otkrio problem sa trećim krajnikom kod sina mi koji ima 2,5 mjeseci .Parametri su sledeći Volumen1.20ml Compliance 0.01ml Pressure -349dapa Gradient 386dapa Desno uvo: Volumen 0.56ml Compliance 0.04ml Pressure -25dapa Gradient 234dapa Bila bih vam zahvalna kad bi mi odgovorili

    Odgovoreno: 05. 11. 2022.

Komentari na pitanje: #204291

    • Hvala puno na odgovoru. A mene zanima jos kakav je nlaz sluha koji sam vam poslala posto doktor mi nije bas odbjasnio .