Postovani, imam kronicni sinusitis i sredinom rujna su zapocele moje upale pocevsi sa grlom koje se nastavilo sa sinusima i trajalo je do kraja listopada. U tom periodu izasao mi je bolan limfni cvor ispod lijevog pazuha koji se postepeno smanjio do kraja listopada no bol je jos malo ostala. Sredinom listopada sam zavrsila na bolnickom ljecenju tjedan dana jer sam prethodno popila 3 kutije antibiotika koji mi nisu pomogli zbog upale sinusa. U bolnici me pocela bolit vilica i po izlasku sam shvatila da su mi izasla dva bolna limfna cvora ispod desnog i lijevog uha. Ovaj ispod lijevog uha je veci i bolniji. Nakon izlaska iz bolnice odredeno mi je jos tjedan dana antibiotika. Ima tjedan dana da sam izasla iz bolnice, limfni cvorovi ispod usiju su jos uvijek tu i bolni su a boli me i ispod lijevog pazuha jos. Na kakve pretrage bi me uputili i da li se mozda radi o reaktivnim cvorovima zbog upale sinusa? Lp

    Odgovoreno: 05. 11. 2022.

Komentari na pitanje: #204287

    • Hvala na odgovoru. A ovaj limfni cvor koji je bio izasao ispod pazuha, jel on moze biti reaktivni ili je posebna prica? Lp