Poštovani, pre mesec dana mi se pojavilo curenje iz nosa prilikom saginjanja. Kad se ispravim krene oko 10 kapljica maksimalno. Bistra, slana. Inače imam hronični sinusi tis i devijaciju nosa. Trenutno sam u Americi na lečenje ćerke tako da nemam mogućnosti pregleda. Da li moze da bude opasno? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 10. 2022.

Komentari na pitanje: #203224

    • Nataša Ristic 08. 10. 2022.

      Hvala na odgovoru tako brzo. Problém je sto ja ne mogu ovde na pregled, bar dok traje lečenje moje ćerke koja ima tumor. Sta bih mogla da uradim i koliko je opasno to, bar dok traje ovo lečenje. Ne znam sta dradim. Inače prvi put sam letela avionom pre 2 meseca, da li je moguć da je od toga jer imam godinama unazad problem sa sinusima. Nisam imala nekih značajniji problema ali znam da je snimak pokazao pre nekih 8 god da imam sinusi tis.

    • Hvala na odgovoru, ja ne mogu trenutno na preglede ovde jer mi se cerka leči od tumora. Sta bih mogla da probam da mi bude bolje, nadam se da nije opasno bar da izdržim dok traje njeno lečenje?