Poštovani, i52 su mi godine. Već duže vreme imam povremenu jaku bol u gornjem delu ušne hrskavice, sa unutrašnje strane uha.. U pitanju je levo uho. Bolo bukvalno manje od 1. cm uha i uvek na istom mestu i uvek se zacrveni.. Boli na dodir, boli kad naslonim glavu na jastuk uveče. Ujutru se probudim, nikakve boli nema, mogu da uvrčem uho ako želim. Kao da nije isto uho.

    1) Davne 1993. sam operisao klempave uši. 2) Imam povremeno povećane vrednosti mokraćne kiseline. Pa znaju da me bole sitne hrskavice na rukama, pa možda je i na uho udarilo. 3) Dva puta godišnje ispirem oba uha zbog hroničnog pravljenja čepova.

    Šta dalje?