Bila sam pacijent na VMA gdje mi je otkriven polozajni vertigo koji traje vec par godina i stanje se ne poboljšava dugoročno,kratko bude bolje i opet se nastavlja.Pijem terapiju ali ne pomaze,radila sam repozicioni manevar bilo je pomaka ali se opet vracalo na staro,zbog kovid situacije nisam u mogućnosti da lijecenje nastavim na VMA.Moje pitanje je da li vi možete sta pomoci u mom slučaju?Hvala unaprijed.Republika Srpska

    Odgovoreno: 17. 08. 2022.

Komentari na pitanje: #201455

    • Hvala puno na odgovoru,veoma ste ljubazni.Kontaktiracu kliniku odmah sutra.Hvala Jos jednom!