Dobar dan,imam problem sa hrkanjem i disanjem,bio sam na pregledu i ustanovljeno mi je vece zapusenje disajnih puteva kao i devijacije,a s' obzirim da sam jos odavno imao povredu nosa preporucena mi je kompt operacija nosa,dali bi moglo da se uradi kod vas i sta mi treba od papira,i za koliko bi mogla biti uradjena operacija?hvala unapred,ako treba poslao bi vam izvestaj lekara kao i snimke nosa.imam 50 god i iz zemuna sam.

    Odgovoreno: 15. 08. 2022.

Komentari na pitanje: #201322

    • Andrej Jocic 17. 08. 2022.

      Dobar dan zahvaljujem na odgovoru.vrlo ljubazno od vas.recite mi oko termima kako da utanacimo tacan datum i vreme pregleda,i jos jedno pitanje dali se pregled placa?hvala