Postovanje, imala sam oralni seksualni odnos, par dana nakon toga je krenulo da me grebe grlo, krajnici su mi malo otekli i pojavila se neka belicasta skrama na povrsini. Momak tvrdi da on sigurno nema nikakvu polnu infekciju ali ja pocinjem da sumnjam. Pri tome nemam temperaturu, samo grebanje. Recite mi, ukoliko uradim standardni bris grla, da li ce se otkriti ako je uzrocnik neka od polnih bolesti? Hvala

    Odgovoreno: 20. 07. 2022.

Komentari na pitanje: #200383

    • Hvala Vam na odgovoru. Htela bih da uradim bris, da proverim da ne bih zakazivala, cekala a da budem iskrena, ovo mi je dosta neprijatna situacija pa bih volela da vidim da li ima razloga za brigu u smislu moguce polno prenosive infekcije ili se radi o slucajnosti.