Poštovana, djevojčica od 16 god. unazad 2 godine ima česte glavobolje u predijelu gorijena nosa i bol se širi iznad obrva i postale su jako česte. Radili smo preglede kod ORL i magnet sinusa gdje je ustanovljena blaga devijacija. Nemamo nikakvu konkretnu terapiju osim ispiranja nosa. Molim Vaš savjet !

    Odgovoreno: 18. 07. 2022.

Komentari na pitanje: #200271

    • Poštovana doktorice, Odradili smo i pregled kod oftalmologa i sve je u granici normale.