Postovani,

    Devojci se vec treci put pojavljuje gnoj na grlu, nikada ranije nije imala takvih problema. Gnoj i bol u grlu su se pojavili svaki put nekoliko dana nakon naseg susreta. Moje pitanje je da li je moguce da se to javlja zbog poljubaca i kako je moguce resiti potencijalni problem? Napominjem da se meni nisu javljali nikakvi simptomi.

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.

Komentari na pitanje: #178533

    • Marinko Radisavljevic 21. 02. 2021.

      Samo da napomenem da je vec vise puta bila na pregledima, vadila je bris i da su joj rezultati bili sjajni. Svaki put je na Panklavu, koji joj razara zeludac i ne prija joj. Cak i po 10 dana... Svi rezultati su joj dobri, ali nismo sigurni zbog cega joj se ovo dogadja... Ako biste mogli da nas posavetujete nekako, bili bismo Vam vrlo zahvalni.