je ime je Ivan iz Panceva ali pisem u ime moje majke koja je rodjena 1943 godine i ima ostecenje sluha,nije isti stepen ostecenja levog i desnog uha, naime problem je specifican, odradilo se gomila pregleda ali resenje cak ni odrednica ,smernica nije data.

    Naime moja majka ne cuje dobro zvuke poput zvona telefona, dialoga razgovora tokom TV programa, izuzetno jakog zvonceta na ulaznim vratima ali cuje kucanje na vrata za primer

    Cuje odredjene zvukove iz stana iznad nas tipa zvonjave,prema njenim recima zvuk tanjirace , tj nekih uredjaja,koje ja u potpunoj tisini ne mogu da cujem niti detektujem pri potpunoj tisini u stanju

    Ti zvuci koje cuje ne traju konstantno,vec periodicno ali po nekoliko sati dnevno to sto ona cuje vec pocinje da joj ozbiljno ugrozava zdravstveno stanje ali isto tako narusava odnos sa komsijama

    Ima slusni aparat,ali ne moze da ga nosi jer joj ti zvukovi nogo otezavaju koriscenje slusnog aparata

    Da li mi mozete reci u cemu je problem, tj koja je vrsta problema, da li postoji nacin da se problem ukloni ili delimicno bar da se poboljsa stanje, kojem specijalisti treba da se obrati i gde postoji mogucnost pregleda i ostale procedure, da li Vi mozete da pomognete u ovom slucaju?

    U nadi da cete mi brzo odgovoriti,unapred Vam se zahvaljujem.

    S Postovanjem,

    Ivan