Dete treba da ide za 4 dana na operaciju treceg krajnika i ugradnju cevcica u usi, u brisu u grlu ima stafilokoku aureus(koagulaza pozitivan) obilan porast a u nosu stafilokokus Aureus (koagulaza pozitivan) 100posto. Mene zanima da li dete po vasem misljenju sme da se operise ako ima tu bakteriju u grlu i nosu?

    Odgovoreno: 23. 02. 2020.

Komentari na pitanje: #166801

    • Jelena marjanovic 23. 02. 2020.

      Ponovila sam. Grlo nema nista, nos 15 posto st.aureus. Da li je po vasem musljenju to prepreka za operaciju?