Poštovana,

    Već 10-ak dana imam problema sa promuklošću, slabim bolovima u predjelu grla, žarenjem u grlu i ponekad ustima/jeziku, te problem kao da je "grlo poderano" ili da se to isto odnosi na glasne žice. Nema temperature, nema nikakve prehlade, ORL doktor je rekao da je sve OK sa ušima i nosom, ali da je vidljiva upala u grlu i da su malo krajnici upaljeni (barem je to vidio na osnovu vizuelnog pregleda), Meni kao da djeluje da je nešto drugo posrijedi, pošto ovakve smetnje nikada do sada nisam imao na ovakav način. To pečenje i slabi bolovi se protežu duž cijelog grla, sve do Adamove jabučice. Ponekad se čini kao da imam i neku knedlu u grlu.

    Postoji li razlog za zabrinutost ili je u pitanju samo neko upalno stanje grla i ždrijela? Doktor mi je za sada propisao pastile i Ca. Već sam uzimao pastile prije par dana, ali mi nisu mnogo pomogle.