Postovani,

    Vec nekoliko godina imam problem sa sinusima. Pocelo je sa nakupljanjem guste sluzi iza nepca, nemoguce iskasljati ili progutati. Osim sluzi problem je bio taj sto sam jako malo zraka mogla udahnuti. Kao da su mi uže nosnice nego što su bile, ne znam kako da drugačije objasniti. U posljednje vrijeme disati mogu samo uz kapi za nos, a glavobolje imam gotovo svakodnevno. Uzasne glavobolje koje me bude i po noci.

    Nakon svih pregleda (alergije, intolerancija, rendgen sinusa) preostalo je samo jos napraviti CT. Doktor spec. radiolog istaknuo je fotografiju gdje su vidljiva dva velika kruga i pise Concha Bullosa. Osim toga pisalo je da imam devijaciju nosne pregrade te nazolakrimalni kanal obostrano neprohodan. Dobiveni nalaz proslijedila sam svojoj dr.orl. na sto mi je ona odgovorila kako je nalaz uredan te mogu eventualno na operaciju devijacije nosne pregrade. Buduci da je dr. radiolog istaknuo Concha Bullosa, pokusavam preko interneta doznati o cemu se radi i je li moguce da je to uzrok mojim tegobama?

    Unaprijed zahvaljujem