Poštovani, već desetak godina imam problem sa kandidom u ušima. Radio sam briseve mnogo puta i uvek je prisutna. Kod više doktora specijalista sam bio i uvek sam dobijao ostu terapiju, kanesten kapi i bornu kiselinu, 4-5 puta dnevno po par kapi. Boljitak traje par dana i opet sve po starom. Nesnosan svrab u ušima koji ne mogu da kontrolišem. Uz to, što više češem sve veći problemi,desi se da raskrvarim uvo, da povredim bubnu opnu, naravno sve usled tog nesnosnog svraba. Da li postoji neki način ili preparat koji mogu da koristim da bih rešio problem. Unašred zahvalan, Dragan 45 godina.

    Odgovoreno: 17. 10. 2019.

Komentari na pitanje: #164352

    • Povodom vašeg odgovora, da vam kažem da nisam u Beogradu, živim u Kraljevu.