Pozdrav ja sam imao auto-unfal prije 10-tak god. I nemogu govoriti, sada neznam jel to greška doktora i postoji li ikakva šansa da mi se bar malo vrati govor (nekakva operacija il nešto

    Odgovoreno: 18. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122455

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 19. 11. 2013.

      Poštovani, s obzirom da je to bila veoma teška povreda najbolje je da razgovarate sa neurologom i neurohirurgom jer je vaš problem najverovatnije posledica povrede glave i mozga. Ako je postojala povreda larinksa odnosno grkljana konsultovaćete i otorinolaringologa. Pozdrav

    • Hasanmujkic 18. 11. 2013.

      Kako da vam objasnim sa autom sam udario u beton i bio u komi