1. Sukrvica u sekretu iz nosa tokom prehlade

    Pitanje broj: #147569

    Dete od 4 godine mi se u povratku sa mora razbolelo. Zapušio mu se nos, ima žućkasto-zelenkasti sekret iz nosa i date su mu eritromicin kapi, narivent i operil p. Medjutim primetila sam da dete ima dosta sukrvice u nosu skoro svaki put kada duva nos. Da li je to normalno ili treba opet da ga odvedem lekaru?

    Odgovoreno: 09. 07. 2016.

Komentari na pitanje: #147569

    • Dragana markovic 02. 03. 2023.

      Cerki od 8 godina se javlja sukrvica iz leve nozdrve. Nije bolesna, ali svaki drugi dan se pojavljuje. U cemu moze biti problem?