1. Mišljenje lekara o dijagnozi

    Pitanje broj: #149334

    Dijagnoza je: 23, 2 neoplasma benignum cutis auris et canalis auris externi l.dex. Lekar je obavio pregled i zaključio da se radi o tome i da je potrebno hiruško odstranjivanje. Da li je potrebno obaviti još neke pretrage i snimanja, tj. interesuje me na osnovu čega će se proceniti koliko duboko treba da se zađe da bi se tumor izvadio ceo, i da li se takve intervencije rade laserom? Izraslina se pojavila pre godinu i po dana, pa se malo smanjila, a onda ponovo malo porasla, što se sve dešavalo u jednom izuzetno stresnom periodu. Povremeno je bilo problema sa zamagljenim vidom. Da li to treba pripisati stresu ili ima veze sa postavljenom dijagnozom? Da li bih trebao još negde proveriti pregledom dijagnozu?

    Odgovoreno: 02. 11. 2016.

Komentari na pitanje: #149334

    • Hvala vam, uradili smo kako ste nas posavetovali, na prvoj kontroli je sve bilo u redu, nadamo se da će i ubuduće biti, pošto je predložena još jedna kontrola.