1. Gljivična upala uha

    Pitanje broj: #141003

    Može li se koristiti kanesten mast za hroničnu upalu uveta, čuo sam da su ljudi uspeli izlečiti istu istom mašću?

    Odgovoreno: 14. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Canesten se koristi kod gljivične upale uha i vrlo je uspešan lek. Hronična upala uha je preširoka dijagnoza i pitanje je šta se dešavalo kod tih ljudi koji su svoje uho izlečili kanestenom. Znači: može kanesten ali otorinolaringolog mora da pogleda uho i utvrdi postojanje gljivičnog oboljenja.