1. dr Srdjan Milićević suv kašalj nadraženo grlo povraćanje sluzi

    Pitanje broj: #149634

    Poštovani, već 15ak dana borim se sa kašljem koji je u početku bio izrazito suh i neugodan, te je zbog toga grlo bilo nadraženo a govorenje otežano. Nakon primjenjivanja lijekova za suhi kašalj, sluz se počela oslobađat te sada me muči noćni kašalj, koji me budi iz sna i nemogućnost dolaska do zraka. Nakon hvatanja prilike za zrak, redovito dolazi do povraćanja iskljucivo sluzi i sline koja je bijele boje. Imam normalni apetit te povišene temperature nije bilo, isto tako nisam pusač.