1. Da li dete od godinu i po dana sme da koristi narivent sprej

    Pitanje broj: #147747

    Devojčica od godinu i po dana, nakon prehlade i zapušenog nosa, hrče. Ima problema sa trećim krajnikom pa me zanima da li ona sme da koristi narivent sprej s obzirom da nema još 2 godine? Dok je bila prehladjena doktorka je dala antibiotik koji sam ja odlučila da joj ne dam, a prehlada je prošla bez antibiotika. Da li ipak da joj dam antibiotik zbog krajnika?