1. Aspiracija sinusa

    Pitanje broj: #153021

    Pozdrav,

    Imam upalu sinusa, dobio sam odredjenu terapiju. Sada zanima me, da li bi mi aspiracija sinusa tj. precovanje pomoglo da se resim sekreta iz sinusa ili je to samo za bebe, pokusavam fizioloskim rastvorom da ispirem ali kada god se krecem osetim da mi je sinus pun, a ja ne mogu da istresem nos pa me zanima da li bi mi ona pomogla da se bar rešim tog sekreta? Hvala unapred, i zanima me kako se ta aspiracija radi?

    Odgovoreno: 28. 07. 2017.

Komentari na pitanje: #153021

    • Zadebljana sluznica ljevog maxilarnog sinusa da li treba to da se leci, sanira ?

    • Zadebljana sluznica nosa ljevog maxilarnog sinusa taj smrad iz nosa da li bi pomogla tu aspiracija nosa hvala lp