1. Analize i merenja za bolesti uha

    Pitanje broj: #152795

    Poštovani,

    Imam 22 godine, imam problema sa zujanjem u uhu. Uradio sam analize i lekar kaže da je izazvano nekom pojavom alergije. Izveštaj je sledeći: zujanje u levom uvu, dobro čuje. Sekrecija u nosu, povremeno zapušen. Alergija na kućnu prašinu, polene, ambroziju. Lokalni nalaz: zamućene bubne opne, rine pozitivno obostrano, weber ne lateralizuje. Endonazalno bleda otečena sluznica. Usna duplja i ždrelo nalaz uredan. Audiometrija nalaz uredan. Timpanometrija c obostrano. Dijagnoza: rhinitis chr. Allergica. Catarrhus tubae auditivae bil. Zanima me samo da li su nalazi i analize u redu? Jedino što me plaši da zujanje ne ostane ceo život.

    Hvala!

    Odgovoreno: 08. 07. 2017.

Komentari na pitanje: #152795

    • Zujanje uši oba, desno više vrtoglavica zapušenosti, ko da mi ušla voda slabije cujem

    • Poštovani, nekoliko godina sam imala isti problem, a rešila sam ga za desetak dana, uzimanjem magnezijuma. Od tada, već skoro godinu dana, ne zuji. Pozdrav