1. Operacija krajnika

    Pitanje broj: #158472

    Poštovani, obzirom da imam česte upale grla i problema sa krajnicima skoro od detinjstva interesuje me da li je bolja solucija da se uklone, i da li mogu da stvaraju problem u trudnoći pa je bolje na vreme operisati? Ili su oni filteri koji ipak čuvaju pluća? Često imam upale više puta godišnje, i skoro uvek moram da pijem toplije napitke. Nedavno sam posetila lekara koji ostavlja meni na izbor. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2018.

Komentari na pitanje: #158472

    • Moje dete mi se žali da kad proguta pljuvačku, ili kad pije vodu ili jede da kad proguta to da je bole krajnici. Šta da radimo?

    • Aleksandar Mitic 19. 02. 2022.

      Poštovani, već 4 dana mučim muke sa krajnicima, pijem pankklav od 1000 već 3 dana i nema nekog pomaka. Saveti?

    • Poštovani, htela sam da vas pitam da već po treći put imam otečene krajnika, povišenu temperaturu 39.1 koja se skine do 37 pa se vrati, ne mogu da jedem, odnosno da gutam jer osećam bol u predelu grla, osećam takođe malaksalost, iscrpljenost i to. Grlo mi je otečeno, odnosno sa leve i desne strane, naduveno. Takođe, javlja se i bol u predelu vrata i glave. Šta je potrebno uraditi? Hvala unapred za brz odgovor!