Preko dana nemam nikakvih problema sa nosom i disanjem: medjutim u toku noci dolazi do delimičnog ili potpunog začepljenja nosa. Izduvavanjem se ništa ne postiže jer nema šta da se izduva i pomažu samo kapi za nos. Nakon ukapavanja nos se pročisti i normalno dišem. U apoteci su mi, prilikom kupovine kapi, kazali da se možda radi o polipu ia da ga mogu rešiti sa odredjenim sprejom i to zauvek. Molim savet i eventualnu pomoć.

    Odgovoreno: 05. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Probajte sa avamys spreyom 1x2 (jedanput dnevno po dva uštrcaja u obe nozdrve) - za početak je takođe važno da se prekine upotreba kapi za nos koje izazivaju neki oblik zavisnosti. Posle tri nedelje prekinite i avamys pa da vidimo da li ste rešili problem.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #141646

    • Isti problem imam i ja. Preko noci samo na usta disem i mnogo mi je tesko da spavam. Hteo bih postaviti pitanje doktoru, da li smem da koristim taj sprej obzirom da sam alergican na grinje, prasinu?