Da li lek vestibo (preporucen mi 2x8, posle duze upotrebe tog leka i betaserca u dozama od 24 mg) izaziva jaku pospanost, slabost?

    Odgovoreno: 08. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Svaki lek može imati na desetine neželjenih efekata. Meni se do sada pacijenti nisu žalili da im gore navedeni lekovi izazivaju pospanost i slabost. Uglavnom su spominjali da daju "težinu" u stomaku. U svakom slučaju, najbolje je da prekinete terapiju neko vreme i vidite da li pospanost nestaje.