Postovani, moj problem zvucace cudno ali sam potrazio na internetu da li jos neko ima isti i iznenadio sam se koliko ih ima. Od skoro je pocelo da se desava kad god masturbiram ubrzo zatim 20-tak min kasnije pojavi mi se bol u grlu. U pocetku sam mislio upaljeno grlo, prehlada ili sl ali sam kasnije povezao da se to uvek desava posle masturbacije! Poslednjih 5-6 upala su se uvek javljala naglo posle masturbacije. Sve se to desilo u poslednjih mesec dana. To je prvog dana toliko bolno grlo da ne mogu ni vodu da pijem. Kad doktor pogleda uvek kaze blago crveno grlo. Nije mi jasno kako te dve stvari mogu da budu povezane. Da li imate neki savet. Hvala.

    Odgovoreno: 30. 09. 2015.

Komentari na pitanje: #129068

    • Prestani to da radis, pogotovo na silu kada radis, dakle hormoni, moguce da te zaboli stitna zlezda. Znam desavalo mi se.