Postovani, Da li biste mogli da mi protumacite nalaz eho srca? Koliko je ozibiljna situacija?

    Ao- 2,9. Ivs- 1,5 Lad- 3,4. LVPWS- 1,4 AoVS- 1,9. LVDD- 5,3 RVDD- 3,4. LVDS- 3,1 Hipertrofican miokard LK ocuvane kinetike, blaga MR. Aortna V ocuvane separacije i koaptacije sa turbulentnijim protokom. Desne supljine referentnih vrednosti, sistolna funkcija je ocuvana EF 60% Imam 27godina, imam vrtoglavice, nizak puls i pritisak