Dobar dan, mojoj majci je ugrađen trostruki bajpas pre 2 nedelje, otiče joj noga na kojoj joj je rana i malo je crveno i boli je , a i leva ruka joj je otečena. Nema temperaturu. Pije Orvagil. Da li je to možda znak infekcije ili je normalno da se to dešava ? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 04. 2024.
    • Dobro vece,

      Na nozi je rana sigurno velika i treba vremena da zaraste ( sigurno par nedelja) , ali ne brinite , vec uzima antibiotik, tako da ce biti dobro! A sto se tice ruke, preporucio bih vam da vas lekar iskljuci trombozu( ultrazvukom). Ne brinite, nakon bajpasa treba par meseci vremena za oporavak.

      pozdrav

      Nikola Zaric