Poštovanje ! Pacjent star 71.god predluzena operacija mitralnog z ,da li operacija izvodi otvaranjem g.koša ili savremenom metodom? Hvala

    Odgovoreno: 19. 04. 2024.
    • Dobro vece,

      vase godine ne sprecavaju hirurge da urade operaciju minimalno- invazivno ( bez otvaranja grudnog kosa). Rezultati su odlicni. Preporucujem vam prof. Ivana Stojanovica( Dedinje) i Sremska Kamenica ( Prof . Susak i Prof. Velicki) . Ako mogu u buducnosti nekako da vam pomognem, javite se.

      pozdrav

      Nikola Zaric, kardiohirug, Nemacka

Komentari na pitanje: #225142

    • Osoba stara 71 godinu pre sedam dana urađena operacija mitralnog zaliska urađena plastika ima trnjenje leve ruke od ramena i trnjenje prstiju na ruci?