Poštovani, da li mi možete protumačiti nalaz EKG holtera? Imam već par nedelja zamaranje, aritmije, bol u grudima i generalni umor. Da napomenem da mi je ultrazvuk srca uredan.

    Takođe, šta bi Vaša preporuka bila po pitanju terapije

    Hvala!

    Odgovoreno: 01. 04. 2024.
    • Dobro vece,

      holter zaista nije pokazao nikakvu patologiju izuzev par preskakanja koje se mogu definisati kao " normalna". Ako se ne varam , vi ste mlada osoba i verujem da vam je srce u redu. Popricajte jos jednom sa svojim kardiologom, da li je propisana terapija B blokatorima zaista za vas. Mladi ste, bice sve u redu.

      pozdrav

Komentari na pitanje: #224490

    • Stefan Stankovic 02. 04. 2024.

      Dakle, doktore ništa opasno što imam ovakve simptome (zamaranje, aritmije...) koje traju već 4 nedelje (po cio dan nekada)? Malo mi je samo to nejasno, ali ako je po Vama to u redu i nešto prolazno onda okej, bitno mi je da mogu računati da će proći samo od sebe onda. Hvala!