Dobar dan doktore, mozete li mi reci gde radite privatno zeleli bi smo da zakazemo pregled ili konsultaciju. ... Baka je u pitanju, mi smo iz Kragujevca, baki su rekli da treba da radi baj pas i zele da je posalnu na Dedinje , medjutim baka je vec tri godine na kiseoniku i misljenje od pulmologa je da baka ne moze da izdrzi tu operaciju... Ako mozete da mi kazete gde da Vas nadjemo bila bih Vam zahvalna... Na koji god nacin da je moguce zeleli bi smo da dodjemo do Vas

    Odgovoreno: 21. 12. 2023.
    • Dobro vece, ne znam kome ste pitanje konkretno uputili, ali bicu slobodan da vam nekako odgovorim. Siguran sam da ce lekari na " Dedinju" pogledati sve nalaze i onda definitivno odluciti sta je najbolje za baku. Isto tako sam siguran da je niko ne bi operisao " tek tako ". Zato, sacekajte nalaz sa konzilijuma i onda mozete odluciti sta dalje. Takve odluke se ne donose jednostavno i bez saglasnosti porodice,zato ne brinite.

      lepo bi bilo da javite sta su odlucili

      pozdrav