Za doktora Zorana Perišića:Poštovani doktore moja dijagnoza je Arrhythmiacardis St post myacarditidem Pocetkom februara sam OSETILA aritmije i radila sam holter 46-197/min prosecne 80/min zabelezene pojedinacne VES sa epizodama bigemije (2145) i SVES 2556.Isla sam na Torlak i utvrdjeno mi je da imam adeno viruse 1/8++ i cksacki B2 1:128 B4 1:128.Pijem propafen 3 puta na dan i sada mi je malo bolje i redje su aritmije. Zanima me vase misljenje imam 29 godina!

    Odgovoreno: 24. 08. 2008.
    • Ako ste stvarno imali miokarditis, morate biti pod redovnom kardiološkom kontrolom i samo u saradnji sa kardiologom se treba planirati dijagnostika i odredjivati terapija. Miokarditis je upala srčanog mišića, u Vas verovatno virusnog porekla i može u neprepoznatim ili nelečenim slučajevima ostaviti vrlo ozbiljne posledice.