Postovani doktore, da li je ikako moguce da se dijagnoza inkopletan blok leve grane hisovog snopa oseti kao jako preskakanje,sa ponavljanjem vise puta u toku dana pogotovo kad se umorim.Preskakanje traje kratko sa osecajem dizanja zeludca na kraju kao kod jakog straha.Inace pijem propranolol 2x1/4 vise godina zbog povecane frekvencije.

    Odgovoreno: 20. 08. 2008.
    • Inkompletan blok leve grane ne možete osetiti kao simptom, radi se o načinu sprovodjenja impulsa kroz srce. AKo je povećana frekvenca jedini razlog zbog koga pijete propranolol to je u redu.