Moja mama ima koksaki virus. rekli su joj da joj se voda skuplja oko srca. Pije neke lekove ali joj nista konkretno ne govore. Ici ce uskoro kod specijaliste,ali mene interesuje cime da je lecim kod kuce. Osim lekova koj pije,volela bih,ako mogu,da pomognem necim drugim. Cesto ima gusenja i otezano disanje. Ako biste mogli da mi kazete da li postoji nesto jos iz prirodne medicine cime bih mogla da pomognem. Znam da treba da miruje,ali sigurno postoji jos nesto. Npr.odgovarajuci rezim ishrane i sl. Bila bih vam mnogo zahvalna na pomoci. Molim vas da mi odgovor posaljete na mail. U napred hvala. jelena Dacic

    Odgovoreno: 19. 08. 2008.
    • Poštovana Jelena, nakupljanje vode oko srca je perikardni izliv i uvek predstavlja ozbiljan nalaz. Naravno, lekovi. Ishrana sa malo soli i bez prekomoernog unosa tečnosti, do 1,5 litara dnevno. Ne mogu Vam govoriti o piriodnoj medicini, ja se bavim tradicionalnom medicinom. EHO srca treba raditi da bi se pratio efekat terapije.