Postovani dr Perisicu, prosle godine sam imala infrakt do dan danas nije pronadjen uzrok komisija mi je predlozila da uradim elektrofiziolosko ispitivanje srca na odobrenje mog kardiologa, buduci da nisam upoznata sta to ispitivanje predstavlja, i kako se obavlja molim vas da li mi mozete reci koliko se ostaje u bolnici i da li se radi pod totalnom anestezijom? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 19. 08. 2008.
    • Dijagnoze i dijagnostika koju pominjete su medjusobno nepovezani. Elektrofiziološkim ispitivanjem se ne utvrdjuje poreklo infarkta niti se odredjuje buduća terapija. Elektrofiziologija se radi kod poremećaja ritma, prisustva aberantnih puteva. Vama treba možda koronarografija.