Imam 23 godine. Od pre godinu dana znam za prolaps mitralne valvule (MR 1+) Uzimam presolol od 100mg dva puta po cetvrtinu. I pored toga imam povremeno ubrzani srcani rad TSH je oko 5, ostalo BO. Da li treba da promenim terapiju i sta bi mi savetovali jer sam cesto malaksala i umorna?

    Odgovoreno: 19. 08. 2008.
    • Beta blokatori su lek izbora za prolaps mitralne valvule i Vaša terapija je dobra. Nemojte sa 23 godine biti malaksali i umorni, uđivajte u svakom koraku koji pretrčite, prohodate sa prijateljima, u svakom metru koji provezete biciklom, napravite kondiciju.